top of page

Jak trafić do OKU studio?

W GoogleMaps wpisz koniecznie OKU studio a nie sam adres. Nasz adres prowadzi do budynku o powierzchni w podstawie 30.000m2 i ma klatki od litery A aż po literę R, a pinezka prowadzi bezpośrednio pod naszą klatkę "K".

Czy w studio znajduje się żelazko / parownica?

Przy garderobie znajduje się dodatkowe stanowisko dla stylisty. Są w nim stół, dodatkowe stendery i przemysłowa stacja parowa z funkcją żelazka i możliwością ułożenia "deski" w orientacji poziomej.

Ile osób pomieści OKU studio?

Aktualny rekord to 47 osób, gdzie dalej było dużo przestrzeni.
Samych miejsc siedzących mamy 33, a jak będzie potrzeba swobodnie zorganizujemy więcej.

Czy fotografując w Waszym czarnym korytarzu muszę korzystać z dodatkowego oświetlenia Modela / Modelki?

Nie musisz, wiele ekip z sukcesem pracowało już tylko na oświetleniu tunelowym. Jakie parametry dedykuje tam praca w zastanym oświetleniu znajdziesz w naszym bezpłatnym e-book'u na jego dalszych stronach.

Czy w studio / budynku jest winda?

Budynek posiada nową windę osobowo-towarową o wymiarach 2,9m (dł) x 1,4m (szer) x 2,0 (wys) i udźwigu do 2.000 kg (~33 osoby).

Czy akceptujecie zwierzęta w studio?

Jesteśmy przestrzenią dog friendly, jednak prosimy koniecznie poinformuj nas, że będziesz z psem, wtedy dla pełnego spokoju i harmonii nie będzie naszego psi-asystenta w OKU.

Czy muszę deklarować chęć korzystania z czystej cykloramy?

Nie musisz. Cyklorama u nas malowana jest PO KAŻDYM UŻYCIU, dzięki czemu na każdym wynajmie jest w pełnym stanie gotowości. Korzystanie z cykloramy wiąże się z dodatkową opłatą za jej malowanie zgodnie z Cennikiem na naszej stronie.

Jak najlepiej / najszybciej dojechać autem do OKU studio spoza Łodzi?

Jesteśmy w pobliżu zjazdu z Autostrady A1 (zjazd 22), dokładnie 8 km.
Pokonanie tej trasy zgodnie z przepisami zajmie od 8 minut do 14 minut w godzinach szczytu.

Jaką powierzchnię ma OKU studio?

Studio ma 300m2.

Czy do OKU studio można wjechać samochodem?

Nie ma takiej możliwości, studio znajduje się na 2 piętrze ogromnego budynku, jednak do windy bez problemu można wprowadzić motocykl i wprowadzić go do studio (nie ma progów, a w studio obok schodów jest podjazd).

Czy można wynająć sam czarny korytarz tunel z obramowaniami LED?

Nie dzielimy studia na różne wynajmy, aby komfort pracy był jak najwyższy.
Tym bardziej, iż czarny korytarz/tunel jest ciągiem komunikacyjnym na samym wejściu naszego studia.

Czy mogę przynieść własny sprzęt oświetleniowy?

Tak, oczywiście, nie wymaga to dodatkowej zgody czy informowania nas.
Jedynie w przypadku korzystania z gniazd siłowych - dla zaawansowanych lamp filmowych - obowiązuje dodatkowa opłata naliczana z każdej zużytej kWh wg Cennika na naszej stronie.

Czy są miejsca parkingowe przy studio?

Przy budynku, w którym mieści się OKU znajduje się ponad 100 ogólnodostępnych, bezpłatnych miejsc parkingowych (od frontu wejście przy "Figlarnia" - około 80, a od wejścia klatką "K" (z windą) - około 25).

Czy można w jakiś łatwy sposób do studia wnieść np. większe ilości ubrań?

Wszystkie stendery w studio posiadają duże kółka, dzięki czemu prosto spod samochodu bez pokonywania nawet 1 stopnia schodów można wwieźć odzież do garderoby czy pod samą przestrzeń zdjęciową. Ułatwia to również wniesienie elementów dekoracyjnych czy scenograficznych.

Czy ktoś na miejscu pomoże mi ustawić oświetlenie?

To zależy czy zadeklarowaliście chęć skorzystania z usług asystenta światła / oświetlenia - stawki wg Cennika na naszej stronie. Studio otwiera / zamyka / udostępnia osoba, która jest Asystentem studia - opiekunem przestrzeni - i nie zawsze ma ona wiedzę w zakresie sprzętowym.

Jaki dworzec kolejowy jest najbliżej OKU studio?

OKU studio jest w odległości 4 km od Dworca Łódź-Chojny oraz 5,2 km od Dworca Łódź-Widzew, pokonanie tych tras taksówką zajmie od 7 do 12 minut nawet w godzinach szczytu.

bottom of page