top of page

OKU STUDIO to 300m2 kreatywnej przestrzeni zaplanowanej w każdym jej centymetrze na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń, obserwacji i wyciągniętych wniosków.
 
Podczas pracy w OKU STUDIO można wydzielić do czterech niezależnie/równolegle pracujących stref foto-video, co umożliwia zwiększenie wydajności i efektywności produkcji. Nigdy nie dzielimy wynajmów - w studio zawsze znajduje się tylko jeden najemca wraz z ekipą, co z kolei umożliwia wykorzystanie wszystkich stref wg własnych potrzeb - także łącząc je (strefy 1-3) w jedną dwustumetrową wolną przestrzeń.
 
1 - narożna cyklorama o wymiarach 5,6m x 4m x 3,5m(wys) z odejściem nawet do 18m (co umożliwia fotografowanie całej postaci korzystając z ogniskowej nawet 200mm)
2 - strefa pusta (~55m2)
3 - strefa przy oknach z meblami (~60m2)
4 - czarny tunel/korytarz z 7 charakterystycznymi obramowaniami świetlnymi (o szerokości ~2,15m i ~22m długości (~47m2))

OKU STUDIO to także jedyne studio fotograficzne w Łodzi w którym można skorzystać ze strefy daylight z dużymi oknami o wysokości 2,35m od samej ziemi umożliwiającej jednocześnie ich całkowite zasłonięcie czarnymi, nieprzepuszczającymi światła kotarmi.

Dysponujemy również białymi półprzeźroczystymi zasłonami, które stanowią doskonały dyfuzor naturalnego światła dziennego (*wymagają wcześniejszego założenia (zamiany z czarnymi) - poinformuj nas o takiej konieczności na minimum 48h przed planem zdjęciowym).

W ofercie OKU STUDIO posiadamy najwyższej klasy błyskowe lampy studyjne marki Profoto o mocy od 500 do 1000 Ws., lampy serii D2 (monolight TTL/HSS)) oraz B (umożliwiająca dodatkowo fotografowanie za pomocą smartfona z profesjonalnym światłem błyskowym wraz z modyfikatorami / możliwość zasilania z akumulatorów bez zasilania sieciowego).
 
Dodatkowo 10 różnych źródeł światła ciągłego filmowego zarówno w postaci lamp z mocowaniem typu Bowens jak i paneli ledowych. Możliwość zasilania lamp z sieci jak i akumulatorów (NPF960 / V-lock).
 
Dysponujemy również wieloma przydatnymi akcesoriami jak akwaria, szklane tace, kubiki czy też obrotowe podstawy do filmów produktowych, a nawet rusztowanie o wymiarach 1,6m x 1,6m x 3,3m (wys).

Jesteśmy przestrzenią dog friendly, jednak prosimy koniecznie poinformuj nas, że będziesz z psem, wtedy dla pełnego spokoju i harmonii nie będzie naszego psi-asystenta w OKU.
 
Do dyspozycji naszych gości jest aneks kuchenny z filtrem do wody, czajnikiem, ekspresem kapsułkowym oraz lodówką w której zawsze jest woda mineralna oraz mleko do kawy (b/l + vegan).

Do OKU prowadzą dwa niezależne wejścia, z czego jedno z nich posiada nową windę osobowo-towarową o wymiarach 2,9m (dł) x 1,4m (szer) x 2,0 (wys). Wszystkie stendery w studio posiadają duże kółka, dzięki czemu prosto spod samochodu bez pokonywania nawet 1 stopnia schodów można wwieźć odzież do garderoby czy pod samą przestrzeń zdjęciową. Ułatwia to również wniesienie elementów dekoracyjnych czy scenograficznych. 

Osoby niepełnosprawne lub z ograniczeniami ruchowymi mogą dostać się do studia również wejściem z windą.
Do dyspozycji są 4 toalety, w tym jedna z nich jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Aby dotrzeć pod wejście z windą - klatka "K" - w nawigację wpisz koniecznie "OKU STUDIO", a nie adres - z racji tego jak duży jest obiekt w którym się znajdujemy nawigacja po adresie prowadzi od frontu. Od frontu również jest wejście do budynku, jednak nie ma tam windy.
UWAGA: wchodząc wejściem frontowym kieruj się na 1 piętro, wchodząc/wjeżdzając od klatki "K" (z tyłu budynku) kieruj się na 2 piętro.
 
Przy budynku, w którym mieści się OKU znajduje się ponad 100 bezpłatnych ogólnodostępnych miejsc parkingowych (od frontu wejście przy "Figlarnia" - około 80, klatka "K" (z windą) - około 25).

plan_panorama_1.jpg
bottom of page